Firma P.U.H.W Stalles Katarzyna Łańko powstała w 2019roku na bazie wcześniej działającej firmy Ekomontig 1 działającej na rynku od 2012r. Natomiast Firma „EKOMONTIG” działała na rynku od 2004 roku. Od początku istnienia firma mocno stawiała na rozwój inwestując w wyposażenie warsztatów zakup sprzętu oraz w kapitał ludzki.

Główną działalnością naszej firmy jest wykonawstwo instalacji technologicznych głownie w branży chemicznej i spożywczej oraz energetycznej, instalacje uzdatniania wody, instalacje oczyszczalni ścieków, instalacje przeciwpożarowe. Wykonujemy także konstrukcje stalowe ze stali kwasoodpornych i węglowych w tym podesty, konstrukcje wsporcze, estakady. Prowadzimy prace spawalnicze wymagające wysokich kwalifikacji naszych pracowników. Spawamy następujące materiały: stal  czarna, stal nierdzewna, aluminium, tytan, stale żaroodporne.

Od 2013 zajmujemy się także wykonawstwem izolacji termicznych ciepło i zimnochronnych metodą tradycyjną oraz metodą wtryskową. Nasi pracownicy posiadają także doświadczenie w pracy na platformach wiertniczych w Norwegii w Aukra.

Pragnąc zachęcić Państwa do współpracy poniżej przedstawiamy listę firm z którymi współpracujemy od lat: